Каталог товаров

Derby

Derby

На початку 90-х років, двоє молодих київських підприємців – Олександр Бережний та Інокентій Троян, вирішили випробувати свій підприємницький хист в новій справі. Бережний та Троян товаришували ще з третього класу школи, тому мали повну довіру один до одного. Повернувшись з лав збройних сил, хлопці займались різним дрібним бізнесом і давно розмірковували спільно створити більш цікаве та прибуткове діло. В ті роки в Україні відчувався великий дефіцит багатьох товарів, але, дослідивши ринок, молоді підприємці вирішили зайнятись виробництвом та продажем сумок та рюкзаків. Вибір був не випадковим, декілька останніх років Олександр та Інокентій займались імпортом із Росії в Україну подібних товарів російського виробництва і добре дослідили потреби українського ринку. Бережний на той час вчився в Українському інституті міжнародних відносин і цікавився вивченням економіки та PR. Троян мав особистий досвід в швейній справі з дитячих років займаючись в домашніх умовах пошиттям різноманітного одягу для подальшого продажу в магазинах міста. Об’єднавши свій особистий досвід, підприємці заснували Приватне підприємство «АіК», і в тому ж 1997 році зареєстрували власну торгову марку DERBY.

В ті часи всі, і молоді і з досвідом українські виробники одягу копіювали товари кращих світових торгових марок разом з їх відомими кожному логотипами. Молоді підприємці обрали зовсім іншу стратегію розвитку – виробляти продукцію за власним дизайном та виключно під власною торгівельною маркою - DERBY. Спочатку сумки вироблялись за «давальницькою» схемою на приватних фабриках в різних містах країни, але вже в 2002 році ПП «АіК» придбало у власність будову в Черкаській області. Будова була повністю переобладнана, було придбано та встановлено сучасне швейне обладнання. Фабрика працює і тепер, тут виробляється багато видів продукції як під маркою DERBY, так і на замовлення різних корпоративних клієнтів.

Дуже важко було переконати українського покупця зробити вибір на користь нікому не відомого виробника, але якість, дизайн, доступна ціна, день за днем робили свою справу. В 90-тих роках торгівля була менш організованою ніж нині, були відсутні сучасні магазини та торговельні центри. Тому наша продукція почала з’являтись в супермаркетах, приватних магазинах та на ринках по всій країні. Поступово продукція DERBY почала витісняти більш дорогі товари світових брендів, а також товари «NoName» з полок вітчизняних магазинів.

Через декілька років перед компанією постали нові завдання. Для продовження росту було необхідно забезпечити фірмову гарантію, сервіс, однакові ціни та асортимент у всіх регіонах України. Виконати всі ці завдання було можливим лише маючі власну мережу фірмових магазинів. Перший фірмовий магазин DERBY був відкритий в 2001 році в київському ТЦ «Метроград». Результат роботи першого магазину був дуже вдалим і компанія почала поступово відкривати нові магазини, спочатку в Києві, згодом в інших містах. Для скорочення витрат на логістику були відкрити філіали у Львові та Донецьку.

Сучасна індустрія моди кожен день вигадує нові дизайни, кольори, матеріали. DERBY – сучасна та інноваційна торгова марка. Всі цікаві відкриття, що з’являються в світі моди, дуже швидко знаходять відображення в наших нових моделях. Дизайн нової продукції DERBY розробляється як власними спеціалістами компанії, так і з допомогою європейських дизайнерів, що працюють у відомих закордонних компаніях. Завдяки великим обсягам реалізації майже у всіх містах країни, DERBY безсумнівно впливає на розвиток моди в Україні.

Компанія не знаходиться осторонь від світової глобалізації. Фабрики, що виробляють продукцію під торговою маркою DERBY тепер знаходяться не лише в Україні, але ї за її кордонами, зокрема в Росії, країнах Південно-Східної Азії. Асортимент продукції DERBY великий та різноманітний, але успіх торгової марки DERBY в першу чергу зв’язаний з суворим контролем якості всіх матеріалів, що використовуються при виробництві продукції, контролем за дотриманням технології виробництва, контролем всього ланцюга пересування продукції, від воріт фабрики - до кінцевого споживача. Фабрики DERBY мають сучасне обладнання та досвідчений персонал. Завдяки новітнім технологіям, та суворому контролю за якістю продукції, на всі валізи DERBY, що виробляються з 2012 року надається підвищений строк гарантій. DERBY – єдина торгова марка в Україні, що гарантує безвідмовну роботу впродовж 6 або 12 місяців, в залежності від моделі валізи.

Всі матеріали, що використовуються при виробництві товарів DERBY суворо перевіряються на вміст небезпечних для здоров’я людини речовин. На фабриках встановлене сучасне обладнання, що зменшує до мінімуму забруднення навколишнього середовища.

Сьогодні DERBY - безумовний лідер на українському ринку шкіргалантереї та товарів для подорожей. Фірмові магазини DERBY розташовані майже у всіх великих містах країни, переважно в найуспішніших торгових центрах, поруч з магазинами відомих світових брендів. Для підтримки високого рівня обслуговування у всіх магазинах мережі, спеціалістами компанії розроблені та впроваджені власні Стандарти обслуговування. Компанія постійно впроваджує різноманітні дисконтні акції, діє програма лояльності для постійних покупців.

DERBY співпрацює з багатьма торговими мережами, серед яких «METRO», «АШАН», «РЕАЛ», «Мегамаркет». За відмінну якість продукції, торгову марку DERBY нагороджено численними дипломами та відзнаками, серед яких “Вища Проба”, "Лідер Промисловості". Сім років поспіль ми займаємо перші місця в міжнародному щорічному конкурсі “Вибір Року в Україні" в номінаціях «Краща валіза», «Кращій рюкзак», «Кращій магазин сумок».  Національна премія України у галузі роздрібній торгівлі "Retail Awards 2013-2014"  в номінації "Мережа магазинів сумок та валіз".

Компанія приймає участь у різних благочинних проектах. Нам не байдуже тяжке становище дітей, що залишились без батьків і мешкають нині в дитячих будинках. Багато дитячих будинків отримують від DERBY рюкзаки, сумки, техніку та іншу матеріальну допомогу. Діткам дуже подобається наша продукція і ми з гордістю зберігаємо малюнки, на котрих вони разом з собою малюють рюкзаки та сумки DERBY.

Професіоналізм, обізнаність в тенденціях та перспективах розвитку галузі, використання новітніх технологій, забезпечують зростання популярності DERBY серед співвітчизників. Всі співробітники DERBY пишаються історією успіху своєї компанії та день у день прикладають всі зусилля для зростання популярності торгової марки та всебічного задоволення потреб наших покупців.


Любители активного образа жизни знают, что подобрать одежду и снаряжение, подумать о разных мелочах, без которых не обходится ни одно путешествие — задача довольно сложная. Мы предлагаем широкий ассортимент товаров для туризма от ведущих мировых производителей, продукция которых отличается высоким качеством и надежностью.

Спортивная одежда: популярные бренды

Согласно мировым стандартам для обеспечения максимальный защиты и комфорта в походах используются три слоя одежды: термобелье, свитера из флиса и верхняя одежда из мембранных тканей.

В нашем магазине вы найдете термобелье, выпускаемое под брендами «INMOVE», «Commandor» и «Lasting», которое отличается высоким качеством материалов и доступной ценой. Можно выбрать модели, сохраняющие тепловой баланс, а можно купить двухслойное термобелье от «Norveg». Нужно компрессионное белье? У нас оно представлено швейцарским брендом «Skins», продукцией которого уже не один десяток лет пользуются все известные спортсмены мира.

Спортивная одежда фирмы «Regatta» (Великобритания) популярна благодаря тому, что под этим брендом предлагается экипировка и обувь для туризма, причем, как для взрослых, так и для детей. Для похода в горы и длительных экспедиций у нас можно купить качественные лыжные костюмы фирмы «Northland Professional» (Австрия).

Польский бренд «Elbrus» производит спортивную одежду не только для профессионального туризма, но и для тех, кто собрался провести несколько дней на природе. Вы можете снарядить всю семью, если собрались проводить летний отдых в палаточном городке.

В нашем интернет-магазине можно выбрать одежду для активного отдыха российской фирмы «Экспедиция». В ее ассортименте много туристических гаджетов, которые будут полезны и для походов, и для дальних путешествий.

Еще одним известным мировым брендом по производству одежды для активного отдыха является «Jack Wolfskin». Его продукция ориентирована на комфорт, функциональность и безопасность, поэтому пользуется хорошим спросом в нашем интернет-магазине.

Производители туристического снаряжения

Среди наиболее известных и доступных в ценовой категории производителей туристической экипировки и снаряжения можно назвать бренд «Alexika» (США), в ассортименте которого спальные мешки, палатки, тенты, коврики — линейка снаряжения для кемпинга и трекинга.

Для тех, кто увлекается горными лыжами и альпинизмом мы предлагаем обратить внимание на продукцию итальянского бренда «Kong». Это стальные карабины, шнуры и веревки, которые необходимы при восхождениях любой сложности.

Сумки, несессеры и рюкзаки, нейлоновый стропы и недорогую качественную спортивную одежду можно купить от производителя «Millet».

В каталоге нашего интернет-магазина представлена продукция фирмы «Термос», это: изотермические сумки, вакуумные термосы, термокружки, термочайники и многое другое, без чего не обойдется ни одно туристическое путешествие.

Немецкий бренд «Tatonka» уже более пятнадцати лет выпускает не только туристическое снаряжение, но и аксессуары к нему: сумки, рюкзаки, посуду из нержавейки и многое другое. Все это вы можете найти на страницах нашего сайта!

Фонари (ручные, налобные, светодиодные, аккумуляторные) у нас представлены брендом «Armytek» (Канада) и компанией «Sunree», которая предоставляет 2 года гарантии на весь линейный ряд.

Продукцию лучших мировых брендов вы найдете в «MenCo»!

В каталоге нашего интернет-магазина мы предлагаем все необходимое, как для небольшой прогулки по лесу, рыбалки или похода с ночевкой, так и профессиональное снаряжение для длительных экспедиций в суровых условиях. Все лучшие фирмы-производители горнолыжных костюмов и обуви,палаток и тентов представлены на нашем сайте!

Активный отдых возможен только с качественным снаряжением и полноценной экипировкой. Не думайте долго, заходите в наш интернет-магазин и выбирайте недорогое туристическое снаряжение и разнообразные аксессуары для тех, кому пора собираться в дорогу от лучших производителей! Наши менеджеры помогут выбрать и дадут профессиональную консультацию по любому интересующему вас вопросу! Звоните!